Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

(VIDEO) "Po e kruan shumë, po të sheh burri"/ Ashpërsohen tonet mes Oltës dhe Luizit: Të tha...

(VIDEO) "Po e kruan shumë, po të sheh burri"/

Me debate të nxehta është shoqëruar dita e sotme në shtëpi mes banorëve. Pas komentit që bëri Luizi se nuk është faji i tij që ka rastisur me femra ‘të tilla’, Olta shpërtheu në ulërima.

Olta: Të tilla si?

Luizi: Drama, banale…

Olta: Tea, të tha banale.

Debati mes Oltës dhe Luizit, mori tjetër rrjedhë. Pasi debatuan për Tean, Luizi i përmendi Oltës familjen e saj dhe faktin që ajo është nënë e një fëmije.

Luizi: E ke gabim, se je nënë fëmijësh. Po e kruan shumë, po të sheh burri.

Olta: Jam dhe jam shumë krenare. S’ke punë ti të përmendësh familjen time. Nëse do të merresh me mua, meremi bashkë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore