Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Plas sherri, Paloma shpërthen në lot pas përplasjes me Ilirin: Harbut

VIDEO/ Plas sherri, Paloma shpërthen në lot pas përplasjes me

TIRANË - Paloma dhe Iliri janë përfshirë në një debat ditën e sotme, brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Gjithçka ka nisur për mosrespektimin e rregullave, pasi Iliri ka thënë se Paloma dhe Monika nuk respektojnë mbajtjen e mikrofonave dhe flasin nën zë.

Iliri ka kërkuar që kjo mos të përsëritet më, pasi dënohen të gjithë, por mënyra si është thënë nuk është pëlqyer nga Paloma.

Ata i janë drejtuar njëri-tjetrit me fjalën “harbut”. Pas debatit, kur është larguar Iliri , Paloma ka nisur të qajë.

Banorët e tjerë e kanë përqafuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore