Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Pas debatit, Kiara dhe Luizi pajtohen! Puthje e përqafime mes tyre

VIDEO/ Pas debatit, Kiara dhe Luizi pajtohen! Puthje e përqafime mes tyre

Dj AnChloe krijoi një super atmosferë në shtëpinë e Big Brother Vip. Ajo u fut me vendim të Vëllait të Madh, me rastin e 27-vjetorit të Kiara Titos.

Banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të shijuar këngët më ‘in’ të momentin nga Kloi. Gjatë mbrëmjes, Kiara i tha Luizit që të mos rrijë i ngrysur, të paktën për sonte meqe ajo ka ditëlindjen.

Ajo shfaqi edhe një moment xhelozie, kur Luizi u afrua pranë DJ. Kiara i tha atij të vinte pranë saj dhe të mos rrinte atje.

Pasi Luizi erdhi, i dha Kiarës puthje dhe përqafime. 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore