Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush është vajza përvëluese në timon...

VIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe nuk ka më besim tek vetja e saj përsa i përket drejtimit të makinës,. Së fundmi, në disa pastime në Instastory, Jaçe ka publikuar një video nga makina, por këtë herë nuk ndodhet ajo në timon.

Françi e ka lënë drejtimin e mjetit në duart e shoqes së saj, për arsye që nuk dihen. Gjithsesi, një prej më kryesoreve mund të jetë edhe frika pas aksidentit që pësoi.

Siç duket, ish-banorja e BB nuk ka më besim te vetja pas asaj ngjarjeje. Jaçe u akidentua pak ditë më parë në Vlorë, dhe përfundoi e lënduar.

VIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kushVIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush

 

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore