Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Video/ “Nuk iu bën as veshja, as make-up, nëse nuk pastroni”, Valbona ankohet për pastërtinë: Vetëm flet…

Video/ “Nuk iu bën as veshja, as make-up, nëse nuk

Punët e shtëpisë janë bërë shkak për një debat mes këngëtares Valbona Mema dhe tenorit Armaldo Kllogjeri. Armlado është lideri i kësaj jave, i zgjedhur nga banorët e shtëpisë BBV2.  
Valbona është ankuar tek lideri Armaldo se shtëpia është e pisët dhe se atë nuk e ndihmoi askush në kuzhinë për të vendosur ushqimet në frigorifer.

Valbona: Zemër nuk të bën as make-up, as vëshja, as maskat, as kordelet nëse ti jeton në një familje që nuk kotribuon fare, por vetëm flet dhe ngacmon.

Ne vërtet jemi në një lojë, por primare është mirëmbajtja, pastërtia është kryesorja.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore