Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Luizi u bën një rreng të gjithë banorëve, i merr tek dhoma e ndenjes dhe...

VIDEO/ Luizi u bën një rreng të gjithë banorëve, i merr

Gjatë qëndrimit në suitë, Olta dhe Deamishel menduan një rreng për Qetsorin. Dea mendoi që t’i thotë Qetsorit se Olta dhe Luizi kanë krijuar një aleancë bashkë dhe kanë për qëllim, nxjerrjen e tij jashtë shtëpisë.

Olta i tha Deas që të vijojë ta mbajë lojën e saj me Qetsorin, pasi sipas Oltës, frika e tij më e madhe është që ajo të bashkohet me Luizin dhe ta “sulmojnë” atë.

Qetsori i tha Kiarës se Olta dhe Luizi kanë biseduar bashkë, që ai të mos shkojë në finale. Duke qenë se ky ishte një rreng, Olta nisi të qeshte.

Qetsori shkoi te Dea për të biseduar rreth asaj që ajo i tha. Por Olta, e mbajti lojën dhe i tha Deas se ajo po i “fryn” Qetsorit për të, duke qenë se është në nominim.

Ajo madje shtoi se të gjithë banorët i janë “sulur” asaj, sepse ajo është në nominim këtë javë.

 

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore