Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Luizi i tha Armaldos që je naiv për nominimet, ndërhyn Tea: Po të manipulon, mos e…

VIDEO/ Luizi i tha Armaldos që je naiv për nominimet, ndërhyn

Luizi, Armaldo dhe Efi dolën në nominim këtë javë, me shumicë votash. Xhonatani po ashtu është i nominuar, pasi u dënua nga Vëllai i Madh, për komunikimet me kode me Oltën.

Pas spektaklit, Luizi dhe Armaldo folën për nominimet. Sipas Armaldos, ai është nominuar me vetëm tre vota, përkatëisht nga Bjordi, Valbona dhe Xhonatani.

Luizi e cilëoi Armaldos si shumë naiv dhe i tha atij se është nominuar nga 6 persona, nga Bjordi, Valbona, Xhonatani, Olta, Nita dhe Diola.

Bisedës iu bashkua edhe Tea, e cila i tha ‘Maestros’ se po manipulohet nga Luizi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore