Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ “Ke ende dashuri për të”, Kiara “përplaset” me Tean për Luizin: Ja ku je akoma duke i folur...

VIDEO/ “Ke ende dashuri për të”, Kiara

Banorët e “Big Brother VIP” u vendosën në provë nga vëllai i madh, teksa iu ngarkua si detyrë të organizonin një talent shoë.

Mes shumë performancave, ishte dhe ajo e Luizit dhe Teas, të cilët kënduan së bashku “Jeto dhe jetën time”. Pas performancës, banorët theksuan se mes tyre kishte një tension dhe një kimi të madhe. Kjo është bërë dhe temë debati mëngjesin e sotëm mes banorëve, të cilën kanë thënë se Tea ka akoma ndjenja për Luizin.

Për këtë ka reaguar dhe Kiara, e cila është shfaqur xheloze.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore