Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

(VIDEO) "Jeni larguar shumë nga unë"/ Olta ngacmon, Kristin për Armaldon: Më ka manipuluar...

(VIDEO) "Jeni larguar shumë nga unë"/ Olta ngacmon, Kristin

Kristi dhe Armaldo ditët e fundit janë parë më të afruar dhe këtë detaj e ka vënë re edhe Olta.

Në një kohë kur shtëpia është ndarë në dy grupe, ‘anëtarët’ e Oltës, janë distancuar nga ajo dhe kanë filluar të rrijnë me Luizin.

Duke folur në oborr, Olta i tha Kristit dhe Armaldos se ata janë distancuar prej saj dhe se po qëndrojnë më shumë me njëri-tjetrin.

Por sipas Armaldos, kjo nuk ka lidhje, pasi ai ka tjetër miqësi me të, dhe tjetër miqësi ka me Kristin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore