Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Incident në lojë, lojtari çek përplas në tokë trajnerin Edi Reja

VIDEO/ Incident në lojë, lojtari çek përplas në

Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes Çeki-Shqipëri. Një nga lojtarët çekë ka shtyrë me dashje trajnerin e Kombëtares, Edi Reja, duke e rrëzuar në tokë.

Incidenti ndodhi në  minutën e 55-të takimit, ku Cufal shtyu trajnerin Reja i cili nga inercia u rrëzua në tokë.

Lojtari u ndëshkua me karton të verdhë, ndërsa i menjëhershëm ishte reagimi i stolit dhe i futbollistëve kuqezi të cilët i kërkuan llogari kundërshtarit për veprimin e bërë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore