Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Georgina Rodriguez "i vë flakën rrjetit" me... twerk

VIDEO/ Georgina Rodriguez "i vë flakën rrjetit" me... twerk

Pak ditë më parë për t'iu përgjigjur zërave se ata donin lidhjen e tyre, Georgina Rodrigues postoi në rrjetet sociale një seri fotosh të tyre ku çifti duket se po shijon jetën në Lindjen e Mesme.

Fotot e saj dhe Cristiano Ronaldos në pishinën e rezidencës së tyre në Riad bënë bujë të madhe, por sot Georgina shkaktoi tërmet me videon që postoi nga palestra e familjes së saj.

Dhe kjo pasi donte të ndante së bashku me ndjekësit ecurinë e saj duke bërë... tëerking, duke e ngritur "temperaturën" (tashmë të lartë në Arabinë Saudite) në mënyrë të rrezikshme. Mësimet ajo i merr nga Jack Gomez, i cili është koreograf dhe ka marrë përsipër ta njohë me sekretet e...twerk-ut.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore