Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ “Çfarë ndjeve kur të putha…”, Luizi ngacmon Kiarën: Pse mu duk mua...

VIDEO/ “Çfarë ndjeve kur të putha…”, Luizi

Luizi nuk heq dorë nga Kiara edhe pse shumë herë i ka thënë asaj se e ka lodhur kjo situatë me të.

Kjo për shkak se ai është shumë i dhënë pas Kiarës, por ajo nuk ia kthen në të njëjtën mënyrë. Teksa banorët po luanin lojën ‘The Voice of Big Brother’, Luizi e puthi Kiarën dhe i tha se e don shumë atë.

Kiara nga ana tjetër nuk tha asgjë, por u shfry, duke nënkuptuar që e ka lodhur shumë kjo situatë me Luizin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore