Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Çfarë bëri Kiara që Luizi u hodh në pishinë?  

VIDEO/ Çfarë bëri Kiara që Luizi u hodh në

Kiara Tito ka festuar dje 27-vjetorin e lindjes dhe brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka pasur festë që kur hyri data 18 janar e deri në orët e vona të darkës.

Moderatorja surprizën e parë e mori nga Luiz Ejlli, i cili i këndoi një këngë dhe kërcyen së bashku në orën 12:00 të natës. Pasi kaluan këto momente emocionuese, gjatë ditës ata kanë patur një hatërmbetje që kaloi shpejt.

Pasi ata të dy bënë paqe, në një moment teksa të gjithë ndodheshin në oborr duke kërcyer, Kiara thërret këngëtarit dhe bën me dorë zemrën.

Luizi i kthehet: “E bëre edhe njëherë u hodha në pishinë”, e Tito i përgjigjet: “Jo, jo”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Por ishin banorët e tjerë që një zëri thonë “bëje, bëje, bëje” që Ejlli të hidhet në pishinë. Pas këmbënguljes së banorëve, Kiara bën sërish me duar zemrën dhe Luizi u hodh në pishinë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore