Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Deri më sot e keni larë banjon gabim, përdoruesit e TikTok: Një qitro bën mrekullira

VIDEO/ Deri më sot e keni larë banjon gabim, përdoruesit e

Përdorimi në masë i TikTok bën që njerëzit tani të publikojnë video nga më të ndryshmet.

Madje ka faqe që ju mësojnë sekretet e pastrimit për të mbajtur një shtëpi sa më të rregullt dhe pa u lodhur.

Ekspertët e PriceYourJob, kanë nxjerrë disa këshilla se s’i ta bëni banjën dritë të pastër.

Ju duhet vetëm një qitro dhe një monedhë e vogël. Për më shumë shikoni videon

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore