Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Besi 'tallet' me fobinë e Xhensilës, këngëtares nuk i mbajnë nervat: Ik o burrë i dheut se kam frikë

VIDEO/ Besi 'tallet' me fobinë e Xhensilës,

Xhensila Myrtezaj i ka frikë gjilpërat dhe këtë tashmë e dinë të gjithë.

Ndërkojhë që bashkëshorti i saj Bes Kallaku ka shpërndarë ditën e sotme në rrjetet sociale një video ku përveç frikës, Xhensila ka qeën shumë e acaruar me Besin.

Sot këngëtarja i është dashur të bëjë një gjilpërë për analizat dhe në këtë "betejë" të saj.

Besi njihet për humorin e tij dhe teksa Xhensila po bëhej gati të vaksinohet, Besi filmonte. Kjo ka bërë që këngëtarja t'i kthehet ashpër.

"Po me gjithë atë telefon, i o burrë i dheut se kam frikë të lutem", dëgjohet të thotë Xhensila.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore