Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet, ariu mbyll sytë

VIDEO/ Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet, ariu

Këtë javë, në ‘Big Brother VIP’, është futur një ari, i cili provokon banorët, dhe këta të fundit nuk duhet të reagojnë.

Disa e kanë kapur me sportivitetet duke bërë veprime e reagime të ndryshme kundrejt tij. Reagimi i cili bëri ‘boom’ ishte ai i Beniadës.

Duke shkuar në shtrat ajo e provokoi ariun me të pasmet teksa heq fustanin dhe ekspozon format e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore