Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Alban Ramosaj i ndodh e papritura në mes të Stambollit, mahnit blogeren turke me...

VIDEO/ Alban Ramosaj i ndodh e papritura në mes të Stambollit, mahnit

Këngëtarit Alban Ramosaj, i ka ndodhur diçka interesante por dhe e papritur në Stamboll.

Teksa po ecte rrugëve të qytetit, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke.

Ozlem ishte duke zhvilluar intervista të ndryshme në qytet, teksa Albani ishte pushuesi i radhës që ndaloi.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Ëhitney Houston, “I Will Always Love You”.

Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtet e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

Ndër të tjera në profilin e saj, blogerja ka qindra intervista me pushues të huaj nga e gjithë bota teksa i pyet ata për Stambollin dhe si ndihen aty./Gazeta Shqip

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Özlem Özdemir (@ozlem.ozdemirr)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore