Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

(VIDEO) “A do më bësh njeriun më të lumtur në botë?”, Luizi i flet Kiarës për martesë…

(VIDEO) “A do më bësh njeriun më të lumtur në

Pak para spektaklit, Kiara dhe Luizi pasi janë bërë gati, po kalojnë disa momente së bashku në dhomën e gjumit.

Ndërsa Luizi nuk ia ndan sytë, ai u shpreh se kurrë nuk e kishte menduar se do të gjente në shtëpinë e BBV një vajzë që do ta donte.

Luizi: Kisha vite që nuk gjeja personin e duhur, se kisha mendu se do të të gjeja këtu. Aty ku se pret, ndodh.

Kiara: Unë nuk jam e sigurt…

Luizi: Edhe kur të të propozoj nuk do të them a do bëhesh gruaja ime, por do të them a do më bësh njeriun më të lumtur në botë?  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore