Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Video/ Përcëllohet’ Albana Osmani, shkul hithrat pa doreza

Video/ Përcëllohet’ Albana Osmani, shkul hithrat pa doreza

Albana Osmani, ishte një nga të ftuarat e gazetarit Ervin Kurti, në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”. Moderatores, së bashku me aktoren e humorit Drande Xhaj, iu kërkua që të këpusnin disa hithra për t’ia hedhur shpendëve të fermës.

Ndonëse për Dranden ishte tepër e lehtë kjo sfidë dhe arriti të grumbullonte një sasi të konsiderueshme hithrash, për Albanën rezultoi komplet e kundërta.

Ajo kishte frikë të këpuste hithrat, pasi i druhej një djegie të mundshme. Por, pas ndihmës së Drandes, Albana arriti të mposhte frikën dhe të kalonte me sukses sfidën.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore