Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vetëm 4 muaj pas lindjes, partnerja e Ledri Vulës shfaqet në super formë

Vetëm 4 muaj pas lindjes, partnerja e Ledri Vulës shfaqet në

Që në momentin kur u tha se Ledri Vula ishte në një lidhje dashurie me Sara Hoxhën, kjo e fundit menjëherë u kthye në një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale.

Të gjithë u bënë kuriozë për partneren e Ledrit, një vajzë e thjeshtë dhe e ëmbël e cila i bëri të gjithë për vete.

Sara mundohet të jetë sa më aktive në rrjete sociale, ku numëron mijëra ndjekës dhe së fundmi kemi pritur me padurim foto e video të sajat me Poem Blu.

Vetëm 4 muaj pas lindjes, partnerja e Ledri Vulës shfaqet në

Partnerja e Ledrit përpiqet të ndajë me ndjekësit e saj sa më shumë të jetë e mundur nga jeta e saj personale, teksa na e zbukuron gjithmonë ditën me foto e video të të voglës, që është kthyer në bebushen më të famshme të Instagram-it.

Kanë kaluar vetëm katër muaj nga ardhja në jetë e Poem Blu dhe duket se mami Sara është gati të heqë dorë nga rrobat e gjera. Partnerja e Ledrit ia ka arritur të rikthejë format e saj fizike dhe ka marrë të gjithë vëmendjen me postimin e fundit, ku shfaqet e veshur me lëkurë të ngjitur pas trupit. Sigurisht, komplimentet ishin të panumërta!

Vetëm 4 muaj pas lindjes, partnerja e Ledri Vulës shfaqet në

Vetëm 4 muaj pas lindjes, partnerja e Ledri Vulës shfaqet në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore