Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vetëm, larg banorëve të tjerë/ Kiara dhe Luizi kalojnë momente intime në dhomën e bebit (VIDEO)

Vetëm, larg banorëve të tjerë/ Kiara dhe Luizi kalojnë

Kiara dhe Luizi janë dy banorët më të komentuar në shtëpinë e “Big Brother VIP.

Ditën e sotme, ata të dy duhet të përmbushnin së bashku provën e javës dhe të kujdeseshin për bebin, në një dhomë të veçuar nga banorët e tjerë. Kjo gjë duket se i ka ndihmuar ata të sqarojnë shumë gjëra, por edhe të kalojnë pak kohë vetëm.

Të dy ata janë parë hsumë të afërt me njëri tjetrin, madje duke kaluar dhe momente intime, teksa bënin prova për puthjen e tyre të parë. Edhe pse puthja nuk erdhi, duket se gjerat mes dyshes po shkojnë shumë mirë. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore