Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vetëm 23 vjeçe por fiton shuma marramendëse, Tayna zbulon dhuratën e shtrenjtë për prindërit (FOTO)

Vetëm 23 vjeçe por fiton shuma marramendëse, Tayna zbulon

Sapo hyri në tregun muzikor, ajo arriti që të fitonte menjëherë zemrat e publikut. Madje në pak vite është kthyer në një nga reperet më të suksesshme në Shqipëri. Është fjala për Taynan, e cila vetëm 23 vjeçe ka arritur që deri tani të ketë fitime marramendëse.

Madje së fundmi ka treguar se ka vendosur që prindërve t’ju bëjë një dhuratë luksoze, do t’ju ndërtojë një shtëpi të re nga themelet.

Në një moshë kaq të re, Tayna ka zbuluar se ka arritur që të bëjë ëndrrën e saj realitet dhe të shpërblejë gjithë punën që prindërit kanë bërë me të me një dhuratë madhështore.

Reperja ka publikuar në “Instagram” një foto nga ndërtimi i shtëpisë dhe ka treguar se ndihet tepër e lumtur që arriti të realizojë edhe këtë gjë për më të shtrenjtit e saj.

“Vetëm 23 vjeçe dhe unë kam gjithçka që kam dashur. Duke ju ndërtuar prindërve të mi një shtëpi të re si dhuratë. Mirënjohëse!”, ka shkruar Tayna përkrah fotos.

Vetëm 23 vjeçe por fiton shuma marramendëse, Tayna zbulon

Vetëm 23 vjeçe por fiton shuma marramendëse, Tayna zbulon

Vetëm 23 vjeçe por fiton shuma marramendëse, Tayna zbulon

Vetëm 23 vjeçe por fiton shuma marramendëse, Tayna zbulon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore