Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi gardërobën e madhe dhe vajzat ngelën pa fjalë (FOTO)

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Të gjithëve na ka tërhequr vëmedjen qoftë edhe një herë të vetme jeta e shtrenjtë e këngëtares Morena Taraku.

Në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë foto e video nga shtëpia luksoze, veshjet, çantat e këpucët e firmave më të njohura e të tjera si këto.

Morena e tregon gjatë gjithë kohës se është “rich girl” dhe për ta vërtetuar edhe njëherë, ajo na hapi dyert e garderobës së saj.

Në InstaStory, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit çanta luksoze të firmave më të njohura, sigurisht çmimet e të cilave janë paksa të kripura.

Pamjet shikojini vetë dhe na tregoni a jeni dakord me ne kur themi se s’dimë cilës t’i vëmë gishtin më parë?

Së fundmi, Morena u përfol në media për lidhjen e re të dashurisë, e cila nuk e dimë ç’ndodhi por zgjati shumë pak.

Madje, as identiteti i partnerit të ri të këngëtares nuk u zbulua asnjëherë.

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Vështirë të zgjedhësh! Morena Taraku zbuloi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore