Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa pikë makijazhi në fytyrë (FOTO)

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, prej disa kohësh është në duke shijuar romancën e saj me të dashurin turk, Huseyin Usta,

Ajo ndan herë pas here foto me partnerin në rrjetet sociale, ku i bën edhe dedikime mjaft të ëmbla. Por së fundmi, ka qenë Usta që ka publikuar një foto me Gentën.

Poza është realizuar teksa pushonin në kopshtin e shtëpisë. Ndërkohë në sy të bie ndryshimi i madh i Gentës, e cila në këtë paraqitje shfaqet pa makijazh, teksa ishte veshur me pantallona të shkurtër dhe bluzë të bardhë.

Nga ana tjetër kujtojmë se Genta kishte planifikuar të rikthehet me këngë të re, por për momentin i ka pezulluar planet për shkak të pandemisë.

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

 

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Vështirë të njihet, i dashuri turk i poston Gentës foton pa

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore