Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende në modë (FOTO)

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Për shumë njerëz, Rachel Green është personazhi i tyre i preferuar te “Friends”. Dhe nuk është çudi pse. Edhe pse zgjedhja e personazhit tuaj të preferuar të “Friends” është një debat pa mbarim, ju nuk mund të mohoni që Rachel është fashionista e grupit.

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

E ardhur nga një familje e pasur, ajo është elegante dhe me stil, e cila ka ëndërruar të bëhet një konsulente mode që nga fillimi i serisë. Asaj i pëlqejnë blerjet, e sidomos ato të markave prestigjioze. Stili i saj është një shembull i shkëlqyeshëm për tu frymëzuar dhe tregon se ka rroba që nuk dalin kurrë nga moda!

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Për të nderuar Rachel Green, që është luajtur nga aktorja e famshme e “Hollywood”-t, Jennifer Aniston, “Bright Side” bëri një përmbledhje të pamjeve të saj më të mira gjatë gjithë serisë. Disa nga veshjet janë në modë edhe ditët e sotme.

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Veshjet e Jennifer Aniston te “Friends” që janë ende

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore