Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Vërtetë doje ta lije Big Brother?”/ Ja si u përgjigjet Tea banorëve

“Vërtetë doje ta lije Big Brother?”/ Ja si u

Pas spektaklit të madh të “Big Brother VIP2”, Tea ishte duke folur me Enin, ku në një moment u shpreh se donte të largohej nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme teksa po bisedonte me banorët ajo u shpreh se ishte më qetë dhe së vërtetë e kishte menduar të linte "Big Brother VIP2".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Efi: Akoma nuk je qetësuar?

Tea: Jo moj, e qetë jam

Efi: Nga mërzitja?

Tea: Ëmmm

Ronaldo: Vërtetë doje ta lije “Big Brother”?

Tea: Po

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore