Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i këmbëve (FOTO)

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Ata që presin Festivalin e Filmit të Venecias për të admiruar dekolte të zbuluara dhe pamje seksi do të jenë zhgënjyer pak nga ky edicion “i butë”.

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Pa një audiencë për të duartrokitur yjet dhe me maska ??për të mbuluar edhe makijazhin më të saktë, dëshira për t’u zhveshur ka kaluar. Sidoqoftë, janë parë disa detaje seksi.

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Format perfekte të Madalina Ghenea dhe Georgina Rodriguez dhe veshjet e përsosura për t’i ekspozuar, mbushën mediat në ditët e para të filmit.

Megjithatë, veprimi më i guximshëm ishte ai i Elisa De Panicis dhe Mila Suarez, një puthje pasiononte në një periudhë distancomi social.

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Venecia seksi/ Nga puthjet pasionante te dekoltetë e hapura dhe ekspozimi i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore