Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Vëllai i Madh” u jep mundësi banorëve të nxjerrin Efin e Luizin/ Çfarë vendimi morën ata?

“Vëllai i Madh” u jep mundësi banorëve të

Një zarf i bardhë hyri në shtëpinë e Big Brother, që kishte të bënte me izolimin e Luizit dhe Efit në një dhomë të shtëpisë.

Vëllai i Madh kërkoi që banorët të votonin për nxjerrjen e Efit dhe Luizit nga dhoma, por me një kusht! Që nga çmimi i madh të zbriten 10 mijë euro.

Sapo Bjordi lexoi zarfin, nisën edhe diskutimet e para mes banorëve, ku disa prej tyre e kundërshtuan këtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore