Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Vdiq nga kanceri”/ Gilberta rrëqeth me historinë e saj: U njohëm në ashensor por...

“Vdiq nga kanceri”/ Gilberta rrëqeth me historinë e saj: U

Takimi i konkurrentëve të Për’Puthen +40, të Samiut dhe Gilbertës ishte me emocione të forta.

Gjatë takimit që po vijonte shumë pozitivisht, Gilberta u përlot kur kujtoi historinë e saj të dashurisë.

Samiu: Si kanë shkuar lidhjet që ke pasur më parë?

Gilberta: Unë jam shumë seleksionuese sa i përket besimit tek meshkujt, kam pasur pak lidhje ka qenë një periudhë prej 3 vitesh më shumë platonike, sot e kësaj dite më mungon, unë kam humbur një mik shumë të mirë.

Gilberta: Ka 10 vite që ka ndodhur dhe nuk e di unë mbase jam natyrë romantike, fakti që nuk u konsumuam është një peng. Unë kërkoj një person që të jetë ndaj meje me atë sjellje që pati ai person. U njohëm në ashensor, kur ishte gati që miqësia jonë të bënte një tjetër hap, pra lidhje, ai më tha do iki në Itali. Pas 2 muajsh mora vesh që vdiq nga kanceri, dhe unë as nuk dola ta përcillja në aeroport prej tekave të mia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore