Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Varësen e vajzës së Arjolës nën gjuhë” / Meridiani zbulon “hilen”

“Varësen e vajzës së Arjolës nën

Meridiani zbuloi në spektaklin e kësaj të premte se si e ka futur në shtëpi duke iu “shmangur” produksionit një varëse që vajza e Arjolas ja dha për të ëmën.

“Natën që u futa, unë kam rrezikuar shumë. Një natë para se të futem në shtëpinë e Big Brother VIP, takova gocën e Arjolës dhe ajo më dha një varëse të saj, ku më pas kur unë u hyra në BB e futa nën gjuhë dhe ia dorëzova Arjolës”, tha ai.

Meridiani e solli këtë episod si kundërpërgjigje ndaj deklaratave të Arjolës, e cila tha se ai nuk i ishte afruar gjatë qëndrimit në shtëpi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore