Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vali Corleone kërcënon Kozakun me gruan shtatzënë dhe bebin: O lepur, ua pres fytin (VIDEO)

Vali Corleone kërcënon Kozakun me gruan shtatzënë dhe bebin:

Duket se risia e TikTok më ‘duele’ në video LIVE ka marrë aq famë në shqipëri saqë po krijohet një “jetë paralele” më të famshëm, ndryshe nga at të televizionit.

Mes emrash të njohur në Tik Tok, ku marrin me mijra shikime, reagime e komente janë edhe Kozaku dhe Vali Corleone.

Por mes këtyre videove Live janë krijuar edhe armiqësi dhe siç e shihni në videot e mëposhtme kërcënimet kalojnë në ekstrem.

Është Vali Corleone ai i cili ka telefonuar LIVE Kozakun së fundmi duke u shprehur: “Të pres në fyt, për 5 minuta të pres në fyt, mos ta dëgjogj që je gjallë në këtë tokë”.

Por këto kërcënime behen më të frikshme kur Vali Corelone i përmend gruan shtatzëne dhe fëmijën që Kozaku pret të vijë në jetë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore