Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në vilën e saj luksoze (FOTO)

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Prej disa kohësh, Bebe Rexha jeton në vilën e saj luksoze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është e arreduar me shumë stil dhe jashtë ka një pishinë të madhe.

E teksa i ka të gjitha mundësitë për të blerë çfarë të dëshirojë, këngëtarja e famshme shqiptare nuk e ka aspak problem që të bëjë kopshtin e saj me perime.

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Së fundmi, Bebe ka zbuluar disa pamje nga kopshti i saj, ku duken domatet të cilat edhe pak e po bëhen të kuqe. Në postimet në “Instastory”, ajo tregon se kujdeset vetë për to, pasi shfaqet duke u hedhur ujë.

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Kjo nuk është hera e parë që Rexha bën postime të tilla, pasi edhe më parë ka treguar kopshtin ku kishte mbjellë domate, kastraveca, speca e disa perime të tjera.

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore