Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Zakonisht kur gratë shkojnë në një sallon bukurie mendojnë se pasi të ikin nga aty do të dalin me një look të ri dhe do të ngjajnë më të bukura. Por duket se jo gjithmonë gjërat shkojnë kështu!

Ka raste kur klientet dalin me nerva nga salloni i bukurisë, pasi stilistët apo grimieret kanë bërë disa gabime.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku tregon se si ka dështuar puna e disa salloneve të bukurisë. Gjëja më e mirë që mund të bëni është të qeshni me situatën dhe të mësoni nga gabimet tuaja.

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Vajzat që u penduan se shkuan në një sallon bukurie (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore