Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Vajzat me gjoks të madh...”/ Provokon keq Enca, e veshur me bikini të vogla...(FOTO)

“Vajzat me gjoks të madh...”/ Provokon keq Enca, e veshur me

Këngëtarja e njohur Enca është tepër e komentuar për linjat e saj trupore, por edhe për jetën luksoze që bën, tashmë si rezidente në Dubai.

Ditën e djeshme, këngëtarja kishte postuar disa foto në Instastory, ku dukej shumë provokuese teksa kishte vënë në “pah” gjoksin e saj, gjatë një feste në një klub nate.

Por më shumë vëmendje kanë tërhequr disa foto, ku ajo shfaqet me bikini tepër provokuese. Ajo në fakt ankohet për gjoksin e saj, duke thënë se nuk mundet që t’i lidhë në qafë bikinit e saj dhe shton se çdo vajzë me gjoks të madh e kupton.

“Vajzat me gjoks të madh...”/ Provokon keq Enca, e veshur me

“Vajzat me gjoks të madh e dinë se përse nuk mund t’i lidhi në qafë”, u shpreh 26-vjeçarja në njërin prej postimeve.

Pra vajza, a e kuptoni dhe ju si ndihet Enca?

“Vajzat me gjoks të madh...”/ Provokon keq Enca, e veshur me“Vajzat me gjoks të madh...”/ Provokon keq Enca, e veshur me

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore