Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano asnjë (FOTO)

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

BB VIP – Konkurrenti më i ri i shtëpisë së “Big Brother VIP”, Claudio Nika, ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve me pamjen fizike.

Madje që në ditët e para, vajzat filluan të flirtojnë me të dhe në veçanti Antonela Berisha. Bisedën e saj me Claudion në lavanteri, banorët e tjerë e komentuan si siklet dhe emocione për ish-konkurrenten e “Për’puthen”.

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Einxhel u shoreh se do të bëjnë disa ‘date’ (takime romantike) me sërfistin, për të parë nëse kanë pëlqim për të. Ndërsa sipas Donald Veshajt, asnjë nga vajzat nuk ka interes serioz për Claudion.

Ai i thotë vajzave “kot bëni”, ndërsa Claudios “mos prano asnjë”.

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Vajzat duan takime romantike me Claudion, Donaldi e këshillon: Mos prano

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore