Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Vajzat do të më kenë zili tani”/ Ronela Hajati takohet me yllin e telenovelave meksikane (FOTO)

“Vajzat do të më kenë zili tani”/ Ronela Hajati

Këngëtarja e dashur për publikun, Ronela Hajati, prej pak ditësh ka treguar se ndodhet në Spanjë.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, artistja ka zbuluar se ka marrë pjesë në një event në Madrid ku dhe ka parë aktorin e njohur, William Levy.

“Vajzat do të më kenë zili tani”/ Ronela Hajati

Këngëtarja shqiptare ka ndarë një video nga momenti ku ylli i telenovelave meksikane takon disa fansa.

“Vajzat do të më kenë zili tani e di”, ka shkruar Ronela bashkëngjitur me videon në fjalë.

“Vajzat do të më kenë zili tani”/ Ronela Hajati

Kujtojmë se William Levy është një ndër aktorët më të pëlqyer cili ka luajtur në shumë telenovela shumë të njohura për shqiptarët.

“Vajzat do të më kenë zili tani”/ Ronela Hajati

Ai njihet më së shumti për rolin në telenovelat “Kujdes nga engjëlli” dhe “Triumfi i dashurisë”, ku luajti krah Maite Perronit si dhe “Magji dashurie” me Jacqueline Bracamontes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore