Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajza më me naze që ka veshur? Stilistja thotë troç emrin e moderatores seksi…

Vajza më me naze që ka veshur? Stilistja thotë troç emrin

Në “Ftesë në 5” në Top Channel ishte e ftuar stilistja Anisa Haroku.

Stilistja kujdeset për pamjen e shumë personazheve të famshëm dhe për këtë arsye nuk mundi t’i shpëtonte pyetjes së Bietës, mbi të famshmen më nazelie dhe me atë që muhabeti Anisës i “shkon vaj”.

Ndër klientet e saj më të mira, Anisa renditi moderatoren Ori Nebiaj, ndërsa me tekanjozen zbuloi emrin e Bora Zemanit.

Megjithatë shtoi se Bora është mjaft pozitive dhe marrëdhënien me të e ka të shkëlqyer.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore