Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Vajza jote zonja vjehërr, bredh me mua e me ca të tjerë”, Mevlani e Juli bëhen bashkë, sjellin bashkëpunimin e parë

“Vajza jote zonja vjehërr, bredh me mua e me ca të

“Vajzat janë materialiste, duan X5”, ishte fraza që Mevlani tha në “PërPuthen” e që shkaktoi jo pak debat, pasi vajzat u ndjenë të ofenduara.

Megjithatë, Mevlani jo vetëm që nuk kërkoi falje, por duket se ky mendim i tij është aq i fortë, sa tashmë e ka frymëzuar edhe për një këngë.

Së bashku me konkurrentin tjetër të “PërPthen”, Julin, ata të dy kanë publikuar në Youtube këngën me titullin “X5”.

Fabula e këngës i dedikohet materializmit dhe femrave të dhëna pas luksit, ndërsa nuk dihet ndikimi që ajo do ketë te vajzat konkurrente në “PërPuthen”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore