Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën: Duket e turpshme, por është... (FOTO)

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Ada Deda është kthyer tashmë në një nga vajzat më seksi dhe më bukura të showbizz-it shqiptar.

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është mjaft aktive në "Instagram", ku herë pas herë poston foto provokuese duke mos lënë vend për imagjinatën. 

Së fundi, Ada postoi disa imazhe seksi teksa qëndronte e ulur në një kolltuk, e veshur me pantallona të shkurtra dhe këmishë të zezë.

Ndërsa vëmendjen e mori përshkrimin në imazhet e saj.

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan ?”– shkroi me shaka Ada Deda duke iu referuar vetes së saj.

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi e befason me deklaratën:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore