Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Usain Bolt zbulon për herë parë foton dhe emrin e vajzës (FOTO)

Usain Bolt zbulon për herë parë foton dhe emrin e vajzës

Usain Bolt ka postuar foton e parë të vazjës së tij të sapolindur duke i zbuluar edhe emrin, Olympia Lightning.

33-vjeçari, fituesi i Medaljes së Artë Olimpike, postoi në Tëitter foto të partneres së tij Kasi Bennett dhe vajzës së tyre.

Çifti solli në jetë vajzën më 14 qershor, por kjo është hera e parë që çifti zbulon një foto dhe emrin e fëmijës.

Usain postoi disa foto të partneres së tij teksa mban në krahë Olympia-n.

“Dua t’i uroj të dashurës time Kasi Bennet gëzuar ditëlindjen. Këtë ditë kaq të veçantë për ty do ta shpenzojmë bashkë. Nuk kam gjë tjetër veç se lumturi kur jam me ty dhe do të përpiqem të vazhdoj të të bëj të buzëqeshësh çdo ditë. Kemi nisur një kapitull të ri bashkë me vazjën tonë Olympia Lightning Bolt,” shkruan kampioni.

Usain Bolt zbulon për herë parë foton dhe emrin e vajzës

Usain Bolt zbulon për herë parë foton dhe emrin e vajzës

Usain Bolt zbulon për herë parë foton dhe emrin e vajzës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore