Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Urinimi gjatë sfidës/ Amos: Luizi s’ka këllqe! Armaldos nuk i tolerohet, është njeri i arteve

Urinimi gjatë sfidës/ Amos: Luizi s’ka këllqe! Armaldos nuk

Sfida e rezistencës që iu prezantua ditën e djeshme banorëve të BBV ka ngjallur mjaft debate mes tyre.

Fakti që dy prej tyre zgjodhën të kryejnë procesin e urinimit gjatë sfidës, ka bezdisur të tjerët të cilët u treguan shumë të irrituar me veprimin e tyre.

Një ndër ta ishte Amos i cili tha se kjo gjë nuk i diferencon ata nga kafshët dhe i ul dinjitetin e tyre .

Armaldo: Ne nëse nuk mendojmë kështu nuk ecim dot para, unë jam shumë i disiplinuar për loja, e mendova se nëse bëj atë veprim do të ecja më gjatë nuk kam bërë asnjë gjë që të duket si për turp apo të ndikojë në profesionin tim apo institucionin ku punoj, nëse të tjetër e kanë kuptuar se jam ndikuar nga Luizi apo se kjo që kam bërë do të shfaqet në youtube, nuk mendoj se kam bërë asnjë gjë të keqe. Ky është mendimi I tyre ta gjykojnë si të duan. Unë nuk jam bebe të më komandojnë të tjerët.

Kiara: Nuk mu duk shumë e hijshme si situate. S’kam ca komentoj më tepër, u mërzita më ndodhi automatikisht sepse jam dakord të bësh sakrifica për lojë deri në një pikë dhe kush nuk duronte dot më të linte lojën më mirë se të kalonte limitet.

Valbona: Unë mendoj që sakrificat e një loje shkon në deri në një limit dhe do të isha shumë e lumtur ta linte aty sepse e respektoj për moshën që ka. Unë e paralajmërova i thashë të lutem më konsidero si një motër, do i thoja mos dhe nuk ma mori për bazë dhe u ndjeva e ofenduar. Sakrifikohet deri ku ka limite.

Amos: Kur unë dhe maestro kemi hyrë në këtë shtëpi kemi rënë dakord se përveç vetes përfaqësojmë një standart të lartë, maestro veç vetes së tij përfaqëson një elitë dhe kur e bën një veprim të tillë denigron. Mendoj që të bësh atë veprim para shumë njerëzve është diçka që unë s’do e kisha bërë kurrë, ka diçka që na diferencon nga kafshët. Luizi në këtë shtëpi nuk ka këllqe fare por kur vjen puna te maestro që është njeri I arteve nuk tolerohet.

Luizi: Amosi ka 40 ditë që veç han pi, flen dhe sillet nëpër shtëpi nuk përfshihet fare. Ai I tha Maestros do mbahesh mend vetëm se ke bërë këtë, e tha se pa veten në pasqyrë po ta bënte vetë do mbahej mend vetëm për këtë se s’ka bërë gjë tjetër veç kësaj./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore