Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Unë e di që Kiara punon eskortë"/ Debat i ashpër Luiz-Olta: Ai i qëndron këtij pisllëku, shëmtie...(VIDEO)

"Unë e di që Kiara punon eskortë"/ Debat i ashpër

Pasditja e djeshme kia kaluar me shumë debate mes baorëve në shtëpinë e Big Brother Vip 2. Olta dhe Luizi janë përballur përpara të gjithë banorëve, pas një deklarate të kësaj të fundit “se Kiara k punuar si eskortë”. Ai ka kërkuar një përgjigje nga Olta në lidhje me akuzën që ka thënë.

 Olta: Unë po qëndroj këtu edhe bisedën po e bën të shëmtuar, po të shoh në sy  të kthej edhe përgjigje.

Luizi: Pa ta nxjerr atë përgjigje nuk e lej, se e din shumë mirë së ça do të të them pas asaj që do të thuash. Po unë s’po ta kthej pa marrë një përgjigje prej teje, nga kjo shëmtinë, pisllëk, helm që thu… e ta tregoj unë masanej. Pastaj e sheh kush je ti para të gjithë shqiptarëve.

Olta: Ça do më tregosh ti mua?

Luizi: Po thuje pra ti përgjigjen

Olta: Ça do më tregosh ti mua?

Luizi: I mendon fjalët e tua kur i thua, të lutem ma thuaj mendimin.

Olta: Jo nuk ta them

Luizi: Dmth i qëndron atij pisllëku?

Olta: Po, po...Të vije ta bëje këtë bisedë atë ditë që u bë kjo bisedë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore