Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji” rrjetin me bikini (FOTO)

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Që në daljen e saj të parë publike, bëri që të gjithë të flisnin për të.

Ndërkohë herë pas here, ajo kthen gjithë sytë nga vetja me postimet shumë seksi që bën në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Ish-velina ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me bikini pranë pishinës. Kejvina shfaqet gjithashtu edhe e kuruar në çdo detaj, pasi flokët i ka të rregulluar dhe ka bërë make-up.

E si gjithmonë poza e saj është pëlqyer mijëra herë dhe fansat nuk kanë ngurruar që t’i lënë edhe komente të ndryshme.

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Uauu/ E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore