Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U zu me Fationin në studio, rikthehet Ervisi: Kërkoj ndjesë, por...

U zu me Fationin në studio, rikthehet Ervisi: Kërkoj ndjesë,

Fationi dhe Ervisi u përfshinë në një incident në “PërPuthen”, gjë që bëri që Fationi të largohej nga emisioni.

Ndërkohë, Ervisi ishte pezulluar për disa ditë, ndërsa u rikthye ditën e sotme.

U zu me Fationin në studio, rikthehet Ervisi: Kërkoj ndjesë,

Ai i kërkoi ndjesë produksionit dhe publikut, ndërsa tha se një situatë e tillë nuk duhet të ndodhi më.

“Unë kërkoj ndjesë, por njeriu edhe del nga vetja. Edhe unë  kuptova që duhet t ruaj gjaknxehtësinë dhe duhet të mbetet me kaq, se ne kemi ardhur për një qëllim tjetër këtu”, tha ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore