Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U tha se janë të lidhur bashkë/ Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” japin intervistë të përbashkët: Më kanë prishur punë në jetën... (FOTO)

U tha se janë të lidhur bashkë/ Dy ish-konkurrentët e

Pas përfundimit të “Për’puthen +40”, çiftet që dolën bashkë nga emisioni, u ndanë vetëm disa javë më pas. Madje edhe Gilberta Simoni dhe Ilir Lara i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ky lajm bëri menjëherë bujë, pasi fansat po prisnin që ata të bënin hapa më të rëndësishëm për dashurinë e tyre. Pas ndarjes nga Iliri, Armando Abazi hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent te reality shoe-t, Luan Muahaj.

E menjëherë ka reaguar Simoni, e cila hedh poshtë këto thashetheme. Ajo shprehet se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mirë asgjë më shumë.

U tha se janë të lidhur bashkë/ Dy ish-konkurrentët e

Gilberta dhe Luani ishin sot në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”, ku reaguan për herë të parë të dy bashkë. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen +40” u shprehën se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se një miqësi të bukur.

“Armando gjithmonë ka trazuar ujërat. Luanin e kam një mik të mirë. Më ka qëndruar shumë pranë Luani, Lindita, pas ndarjes nga Iliri. E pranova simaptinë e tij si një mik, jo më shumë”, tha Gilberta.

U tha se janë të lidhur bashkë/ Dy ish-konkurrentët e

Nga ana tjetër, Luani u shpreh se ka komunikim thuajse me të gjithë ish-konkurrentët e reality show-t dhe se me Gilbertën takohen sipas mundësive.

“Kam pasur një simpati me Gilbertën. Por gjithë simpatia që kisha u kthye në shoqërore. Takohemi rrallë, varet. Sipas mundësive. Lajmet në lidhje me Gilertën më kanë prishur punë. Njerëzit u besojnë portaleve. Më ka prishur vërtetë punë në jetën personale, duke menduar se të gjithë shkruajnë se jemi të lidhur, ne jemi thjesht vërtetë miq shumë të mirë”, tha ai.

Ndërsa duke qeshur, Gilberta shton se “nuk merret më me Përmetin”.

U tha se janë të lidhur bashkë/ Dy ish-konkurrentët e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore