Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“U shtuam”/ Fjolla Morina dhe biznesmeni mirëpresin pjesëtarin e ri të familjes (FOTO)

“U shtuam”/ Fjolla Morina dhe biznesmeni mirëpresin

Fjolla Morina ka nisur një jetë të re me biznesmenin, Fisnik Syla. Ajo i tha “PO” propozimit, duke zyrtarizuar kështu lidhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqarisë.

Tashmë, Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe dje kanë pritur miq, të cilët kanë ardhur me një dhuratë tepër speciale.

Ata i kanë dhuruar çiftit të ri një qenushe të vogël, të cilën e kanë quajtur Bella. Fjolla dhe partneri i saj kanë mirëpritur të lumtur pjesëtarin e ri të familjes, ndërsa këngëtarja e ka filmuar teksa i fliste me përkëdheli. “Jena shtu”, shkroi Fjolla krahas videos së qenushes.

“U shtuam”/ Fjolla Morina dhe biznesmeni mirëpresin

“U shtuam”/ Fjolla Morina dhe biznesmeni mirëpresin

“U shtuam”/ Fjolla Morina dhe biznesmeni mirëpresin

“U shtuam”/ Fjolla Morina dhe biznesmeni mirëpresin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore