Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U shtrua në spital me shenja të rënda dhune/ Vdes vajza 2-vjeçe, arrestohet prindërit (FOTO)

U shtrua në spital me shenja të rënda dhune/ Vdes vajza

Prindërit e një bebeje vajzë janë arrestuar pasi dyshohen si vrasësit e saj. Kjo pasi kur mbërriti foshnja në spital doktorët thanë se kishte shenja katastrofike dhune.

Vajza 2-vjeçe Keira Mae u dërgua me urgjencë në spitalin Barsnley në Angli dhe policia mori menjëherë në pyetje prindërit pasi u verifikua gjëndja e saj.

Pas 5 muajsh duke u mbajtur në jetë me tuba në spitale, mjekët vendosën për fat të keq t’ia hiqnin sepse ajo nuk po e merrte veten nga plagët.

Nëna 31-vjeçare, Aimme, dhe babai Alex, 38, kanë një dyqan kafshësh që drejtojnë si biznes. Të dy ata po merren në pyetje mbi atë që mund të ketë ndodhur.

Sipas fqinjëve ata jetonin me 16 qen në oborrin e tyre. Por askush nuk e di se si është lënduar vajza e vogël.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore