Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U shtir për 15 vjet si e verbër, gruaja përfitoi 1 milion paund

U shtir për 15 vjet si e verbër, gruaja përfitoi 1 milion paund

"Gruaja më dinake ndonjëherë" është konsideruar nga burri i saj një grua e cila u hoq si e verbër, në mënyrë që të përfitonte 1 milion paund, është cilësuar si 'gruaja më dinake ndonjëherë' nga burri i saj.

John Pomfrey, 60 vjeç, nuk e kishte idenë se gruaja e tij Christina, 65 vjeç, ishte duke gënjyer se ishte plotësisht e verbër dhe qëndroi në karrige me rrota për 15 vjet.

Christina Pomfrey u kap duke ecur pa u shoqëruar nga hetuesit.

Ajo përdori dy identitete dhe pretendoi gjithçka që nga mbështetja e të ardhurave, deri e tek përfitimi i strehimit.

Një gjykatë vlerësoi se si "ekzagjeroi rëndë" paaftësitë e saj, për të kërkuar më shumë se 1 milion £ përfitime.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore