Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U shfaq me reçipeta në stadium, ndjekësit trembin modelen seksi: Ekzekutim... (FOTO)

U shfaq me reçipeta në stadium, ndjekësit trembin modelen

Ylli britanik i “OnlyFans”, Astrid Wett, është paralajmëruar të ‘mbulohet’ pasi ka postuar disa fotografi seksi të saj nga ndeshjet në Kupnën e Botës, që zhvillohen në Katar.

Modelja është parë në disa nga ndeshjet kyçe të këtij Botërori. Por pavarësisht kësaj, ishte pamja dhe veshja e tifozes së Chelsea-s që mori gjithë vëmendjen.

Wett ka postuar në “Twitter” disa fotografi ku shfaqet e veshur me një fund shumë të shkurtër ngjyrë zi dhe me reçipeta. Ndërkohë shpatullave ka hedhur një bluzë të bardhë të hapur.

Duke qenë se Katari ka vendosur rregulla strikte në lidhje me veshjen e tifozëve, duket se modelja e faqes për të rritur nuk do që t’ia dijë për to.

Por fansat kanë reaguar menjëherë, ku disa janë kundër kësaj veshje dhe i shkruajnë: “Këtu është Katari jo Anglia”.

U shfaq me reçipeta në stadium, ndjekësit trembin modelen

“Nuk ke respekt për kulturën”, i shkruan dikush. Po ka edhe më keq pasi një tjetër e ka trembur atë duke i thënë se do të ‘ekzekutohet’. Ndjekësi i ka dërguar një gift që shkruan ‘Var ekzekutim”.

“Mbulohu, respekto rregullat dhe kulturën e një shteti tjetër”, ka vijuar një tjetër komentues.

U shfaq me reçipeta në stadium, ndjekësit trembin modelen

U shfaq me reçipeta në stadium, ndjekësit trembin modelen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore