Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U shfaq e përqafuar me Atdheun, Mevlani xheloz për Melisën: Më preku, më duket sikur...

U shfaq e përqafuar me Atdheun, Mevlani xheloz për Melisën:

I prekur dhe xheloz është shfaqur Mevlani pas takimit të Melisës me Atdheun, pasi ata të dy treguan jo pak afrimitet me njëri-tjetrin.

Në studio Mevlani tha se ky takim e ka prekur, pasi Melisa është një ndër vajzat ku ai është fokusuar në program, por shtoi se pas këtij takimi, i duket se nuk ka më vend për të dalë me të.

Melisa iu përgjigj duke i thënë se për të është në rregull nëse Mevlani nuk dëshiron ta pranojë më në takim.

Diskutimi:

Mevlani: Ky takim më ka prek se un dua të dal me ty dhe ky më duket sikur nuk kam më vend për të dal me ty

Melisa: Mos dil, ky është tipi im, nëse nuk do ta pranosh, në rregull

Mevlani: Kaq shumë që ke bërë në takim me Atdheun, s’ke bërë me asnjërin, ke kaluar në fazë tjetër

Melisa: E ke vendosur, nuk do dalësh më me mua?

Atdheu: Më bën përshtypje se këtu e ka patur çdo ditë dhe atje thotë nuk po dija ça të flisja kur e kisha përballë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore